.

.

Сет за термички долна облека со памук од лапаса, памук, долг ракав долг слој на горниот слој на горниот дел и дното

Сет за термички долна облека со памук од лапаса, памук, долг ракав долг слој на горниот слој на горниот дел и дното

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

95% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Мека и дише памучна ткаенина од вафли ве одржува топло без да жртвувате дишење. 4-насочен материјал за истегнување обезбедува флексибилно, удобно вклопување. Технологијата на влага и брзо сушење ви помага да бидете суви и удобни за време на активности. Класичен дизајн на кошула што може да се носи како надворешен слој за време на пролетта и есента, и како полова облека во постудените зимски месеци, обезбедувајќи удобност и разноврсност во текот на целата есен и зимска сезона.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат