.

.

Женски карго миди здолниште еластично половината лабава вклопени обични здолништа со повеќе џебови

Женски карго миди здолниште еластично половината лабава вклопени обични здолништа со повеќе џебови

DEN 638.24
Залиха
Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : Полиестер мешавина. Оваа ткаенина е мека и пријателска за кожата, ќе ви даде удобно искуство со носење. Карактеристики : Камо за печатење на карго здолниште, пресек пред, копче надолу, странични џебови, долга должина, обична, мода, потресено искинато, здолниште со моливи. Инструкции за миење : миење на рацете или машина за миење на машината / дехидрираност или емитување на машината. Ве молиме, машината мие ладно внатре-надвор од нежен циклус со слични бои. Повод : Обично, секојдневно носење, дома, затворено, на отворено, прошетка, дружење, одење, улично носење, шопинг, забава, одмор, одмор, клуб, ноќна лента. Големина : Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите (не големината). Добредојдовте на Huisifang!. Huisifang е бренд Vogue кој е посветен да обезбеди висококвалитетна модна облека. Нашата цел е да ви обезбедиме модерни и персонализирани производи за да ве направат попривлечни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат