.

.

Nuobesty Car Decor Collection Kings Statue Ceramic Dashboard Ornaments Чај за домаќинство на автомобили, како што е книжарница Centertop спална соба, маскота, монтирана маскота, десктопа, аквариум резе

Nuobesty Car Decor Collection Kings Statue Ceramic Dashboard Ornaments Чај за домаќинство на автомобили, како што е книжарница Centertop

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Декоративно украсување-изработено од и носат керамички материјал, што го прави траен за барањата за долгорочна употреба Десктоп украсување- Овој керамички украс е и практичен за долготрајна употреба, давајќи ви подобро искуство за употреба. Декорација за домаќинство- Едноставно е во дизајнот, но многу практично е да се користи, давајќи ви добро искуство. Мини фигура- Може да се постави насекаде како украс, што го прави вашиот дом поубав и крајно. Декор за табла за автомобили- Погоден за многу сцени, како што се возила, домови, хотели, канцеларии, ресторани и други места. Декоративно украсување-изработено од и носат керамички материјал, што го прави траен за барањата за долгорочна употреба. Десктоп украсување- Овој керамички украс е и практичен за долготрајна употреба, давајќи ви подобро искуство за употреба. Декорација за домаќинство- Едноставно е во дизајнот, но многу практично е да се користи, давајќи ви добро искуство. Мини фигура- Може да се постави насекаде како украс, што го прави вашиот дом поубав и крајно. Декор за табла за автомобили- Погоден за многу сцени, како што се возила, домови, хотели, канцеларии, ресторани и други места. Пакетот вклучува карактеристики за украсување на 1 x керамичко возило -е исклучителна изработка може ефикасно да ја обезбеди нејзината популарност и скулптури за комунални услуги.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат