.

.

ВАКСАВ машки лесни патики патики моден пат трчајќи џогирање чевли за одење

ВАКСАВ машки лесни патики патики моден пат трчајќи џогирање чевли за одење

DEN 478.40
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мерки на платформата приближно 0,50 ". Вампи материјал : синтетички, ткаенина од ткаење на летање, дише. Дизајн на амортизирање, совршен за одење, трчање на патишта. Меш Вамп нуди поддршка што се движи во сите правци, рамнотежа и стабилна. Модните шарени патики погодни за валикирање, трчање, слободно време, возење автомобил. Платформата мери приближно . Вампи материјал : Синтетички, ткаенина за ткаење на летање, дише. Гумен ѓон, мек, лесен, нелип, отпорност на абење, многу удобно. Чевли за дишење на мрежи, модни рибини скали. Светла тежина, многу удобни чевли. Дизајн на амортизирање на стапалата, совршен за одење, трчање на патот. Mesh Vamp нуди поддршка што се движи во сите насоки, рамнотежа и стабилна. Модните шарени патики погодни за валкинг, трчање, слободно време, возење автомобил. Здраво, драга! Те молам внимание : Нашите табулатори за големина на чевли за патики се табулатори со кинеска големина, ве молиме забележете .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат