.

.

Z-Man Slingbladez Power Finesse Indiana Colorado Spinnerbait

Z-Man Slingbladez Power Finesse Indiana Colorado Spinnerbait

DEN 50.08
Залиха
Достапно за нарачка

Spinnerbait со квалитетен турнир во покомпактен пакет Дизајнот на главата на стабилтрак спречува мамка да се тркалаат, дури и на брзо преземање. Livewire 17-7 рамка од жица од не'рѓосувачки челик за интензивни вибрации и засилена издржливост. Стандардна жица од не'рѓосувачки или пијано. Прилагодени лопати со електро-комплетна завршница со квалитетен накит. 4/0 Прилагодена vmc кука. 100% силиконски здолништа рачно врзани со бакарна жица за максимална издржливост. Направено во САД. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Рак и репродуктивна штета според предлогот на Калифорнија 65 предупредувања. Z-Man Slingbladez Power Finesse Indiana Colorado Spinner Bait е колорадо и Индијана Блејд Светло жица Спинербајт идеален за риболов во витраж вода или во услови на слаба осветленост. Изградена за оние времиња кога ви треба покомпактна презентација за активирање на каснувања, таа користи жица од жица од не'рѓосувачки челик од 17-7 за интензивни вибрации и издржливост за привлекување риба без да ги испрскате. Покрај тоа, конкавната долната страна на главата Stabil Track ™ обезбедува исклучителна стабилност со сите брзини на враќање. Конструирана е со употреба на премиум компоненти како 4/0 VMC® O'Shaughnessy Hook, бакарна жица рачно врзани здолништа, детални шеми за бои, сопствени сечила за квалитет на накит и чувар риболовци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат