.

.

Држач за тоалетна хартија од Tindbea со складирање - држач за тоалетна хартија монтиран од не'рѓосувачки челик со полица, брановидни марамчиња за шипки, зачувување на т

Држач за тоалетна хартија од Tindbea со складирање - држач за тоалетна хартија монтиран од не'рѓосувачки челик со полица, брановидни марамчиња

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го вашиот приватен производ скриен : држач за бела тоалетна хартија од Tindbea со вграден простор за организирање им дава на вашите марамчиња, тампони и приватни производи простор за складирање Нашиот практичен стилски држач за тоалетна хартија ги чува вашите женски производи скриени надвор од очите, зголеменото складирање може да ги подготви однапред. Тоа не е само традиционален држач за тоалетно ткиво, туку и складирање на тоалети. Тоа е идеално решение за дискретно чување на вашите влажни марамчиња, женски производи или други основни работи за бања. Дизајн на акрилни фиоки : фиоката доаѓа со 2 парчиња отстранливи раздвојувачи кои можат да одделат марамчиња и тампони, и можете да го прилагодите потребниот простор. Капакот на другите производи е бучен кога е близу, но нашиот дизајн на фиоки може да ви вети дека е избегната 100% бучава. Големината на фиоката е 10,5*5. Нашата монтирање на wallидот на тоалетот за тоалети е исто така држач за држачи на тоалети, ни овозможи да го ставиме нашиот телефон и да припаѓа на фиоката или полицата, а потоа да ја отвориме фиоката за да ги добие марамчињата, целосно ослободени од рацете. Ремиум материјал : држач за тоалетна хартија од Tindbea со полица може да ги складира марамчињата за влажно осветлување на марамчиња и складирање на тампон. Изработено е од траен SUS304 не'рѓосувачки челик. Тој е потежок од другите бамбус/алуминиумски материјал, но по здрав и подобар капацитет за носење на оптоварување. Моден убав бел дизајн, отпорен на 'рѓа и корозија, додавајќи модерен допир на кој било дизајн на бања. Зачува целосни мега ролни : држачот на тоалетот на тоалетот не е само држач за тоалетна хартија со складирање, туку и двојно држач за тоалетна хартија. Ја комбинираше функцијата на основните потреби за складирање на бања, само некој може да задоволи или да постави складирање на тоалетна хартија, да чува влажни марамчиња и приватни производи. Држачот на тоалетна хартија доаѓа со двојна хартиена лента може да држи две целосни мега ролни за тоалетна хартија во исто време. Лесен за инсталирање : Дизајнот на гурда дупка ја олеснува инсталацијата. Држач за ролна на бело тоалетно ткиво со бело тоалетно, вклучува упатства, завртки, шрафцигер, сидра. Овој држач за ролна за тоалетна хартија инсталира само за метод на дупчење, така што не вклучува лепило. (3 килограми, изработени од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, монтиран е поцврст и издржлив). Со нашата wallидна полица, ќе додадете елеганција и погодност во вашата бања за неколку минути. Tindbea е професионален производител во сет за кујна и бања, ние секогаш се трудиме да дизајнираме модерни и практични производи и да обезбедиме едноставен и посебен живот за вас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат