.

.

Фронтален олтар на олтарот

Фронтален олтар на олтарот

DEN 89.92
Залиха
Достапно за нарачка

Овој олтарски фронтал од R Toomey го одликува Schiffli Cross вез на предната и задната страна, направена од специјална машина што го создава луксузниот измамен ефект на работ. Ситна постелнина со убав квалитет, кој е дарежлив во големина и може да се користи за повеќе сезони во текот на целата црковна година. Исто така, достапна во мешавина од полиестер/памук (#D2272). Материјал : 100% постелнина. Големина : 50 x 96 "L. Упатства за нега : само суво чисто. Опис : Овој олтарски фронтал е дарежлив по големина и може да се користи за повеќе сезони во текот на целата црковна година. И предниот и задниот дел имаат Шифли Скалоп и извезено на постелнина. Везената крст специјална машина за везови на Шифли создава луксузен измамник ефект100 LENEN52 X 96 "L - 52 x 96" L.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат