.

.

Смешни загатки стакло од пепелници околу цигарите држач за фиока за пепел за украси во затворен простор за внатрешни работи

Смешни загатки стакло од пепелници околу цигарите држач за фиока за пепел за украси во затворен простор за внатрешни работи

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Оваа стакло за печатење е изработено од еколошки стакло без олово, кое е издржливо и кристално чисто и нема меурчиња Дизајн на жлеб : Смешните решетки дистрибуирани на работ на овој пепелник можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување. Нежните внатрешни wallидови : Овој држач за печатење на пепел е фино полиран, рабовите се мазни и не ги повредуваат рацете, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Повод : Овој случај на пепелник е погоден за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија, украс за внатрешни работи на автомобили, висока вредност, без оглед на канцеларијата или домот е полн со стил. Услуга : Овој пепелник се пее и се препорачува редовно чистење, доколку имате какви било прашања за време на процесот на купување повторно, можете да ни испратите е -пошта и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решите проблемот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат