.

.

HANABASS 1PC детско седиште за бања бебе бебе автомобил туш седиште Детско седиште за бебиња бања за бања седиште Деца бања седиште ПВЦ сина бања столче земете бања за ту

HANABASS 1PC детско седиште за бања бебе бебе автомобил туш седиште Детско седиште за бебиња бања за бања седиште Деца бања седиште

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Детско седиште : Безбедно и прилагодливо заштитно седиште се вклопува за бебе Чаир за туширање за деца : Мекото седиште му носи на вашето бебе удобно чувство. Чаир за бања : Направено од врвен материјал, безбеден и издржлив. Чаир за туширање : Едноставен и модерен дизајн, нема да заземе многу простор додека не го користите. Снабдување со бања : Иновативниот дизајн носи поголема погодност во животот. Детско седиште : Безбедно и прилагодливо заштитно седиште се вклопува за бебе. Чаир за туширање за деца : Мекото седиште му носи на вашето бебе удобно чувство. Чаир за бања : Направено од врвен материјал, безбеден и издржлив. Чаир за туширање : Едноставен и модерен дизајн, нема да заземе многу простор додека не го користите. Снабдување со бања : Иновативниот дизајн носи поголема погодност во животот. Список на пакети 1 x Карактеристики на седиштето за бања - Големина : околу 38.88inch снабдување со бања. - Боја : Седиште за бања со сини деца. - Белешка : Со стол за бања за бебиња. - Материјал : ПВЦ стол за бања. - Добро изработка, перница, обработка на заоблена агол, седиште за туширање за интимна нега. - Материјалот е ПВЦ, заштита на животната средина, дишење и удобно, безбедно и лесен за употреба, силно и издржливо седиште за бања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат