.

.

Кихлер 60 инчи Ридли Втори навивач

Кихлер 60 инчи Ридли Втори навивач

DEN 10560.00
Залиха
Достапно за нарачка

Современ дизајн на скандинавски стил : нудење минималистички пристап кон стилизирање со навестување на заоблени детали, Ридли Втори е идеален во современите скандинавски средини Природен месинг : Топла, богата месинг финиш со потемни области на оксидација, природен месинг има изглед и чувство на вашите омилени добро носени антиквитети. Прекрасно гравирано чаша Опал стакло : Додава безвременска софистицираност во вашиот простор. Лесно за инсталирање/употреба : Инсталирајте со вклучен пад; Вентилаторите на моторот AC се едноставни за инсталирање, парови на контроли и лесно компатибилни со најразлични опционални додатоци. Контрола на wallидот : Лесна контрола на светлината и брзината; Изберете од 3 брзини за да го прилагодите протокот на воздух. Современ дизајн на скандинавски стил : нудење минималистички пристап кон стилизирање со навестување на заоблени детали, Ридли Втори е идеален во современите скандинавски средини. Природен месинг : Топла, богата месинг финиш со потемни области на оксидација, природен месинг има изглед и чувство на вашите омилени добро носени антиквитети. Прекрасно гравирано чаша Опал стакло : Додава безвременска софистицираност во вашиот простор. Лесно за инсталирање/употреба : Инсталирајте со вклучен пад; Вентилаторите на моторот AC се едноставни за инсталирање, парови на контроли и лесно компатибилни со најразлични опционални додатоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат