.

.

Мичиген државно знаме со топла вода шише со покритие симпатична гума вреќа со топла вода топла вода шише за кревет софа

Мичиген државно знаме со топла вода шише со покритие симпатична гума вреќа со топла вода топла вода шише за кревет софа

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Кратка кадифна + гума Направени во САД или увезени. Материјал : Кејд од кратка кадифна + гума, обезбедувајќи топлина во секое време и многу издржлив. Добра заштита : торбата со топла вода е опремена со заштитен капак, изработен од краток кадифен материјал, ткаенината е удобна и може да се загрее или загрева кој било дел. Големина : Должина на торбата со топла вода : 10,4 инчи, ширина : 6 инчи, може да држи 1000 мл вода, лесен за носење. Прилики : Шишето со топла вода е погодно за разни прилики во вашиот живот, одмор дома, одмор, канцеларија, патување и многу повеќе. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори на 24. Кратка кадифен + гума. Направени во САД или увезени. Материјал : Кејд од кратка кадифна + гума, обезбедувајќи топлина во секое време и многу издржлив. Добра заштита : торбата со топла вода е опремена со заштитен капак, изработен од краток кадифен материјал, ткаенината е удобна и може да се загрее или загрева кој било дел. Големина : Должина на торбата со топла вода : 10,4 инчи, ширина : 6 инчи, може да држи 1000 мл вода, лесен за носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат