.

.

10 парчиња лотос секси налепници за тетоважа женски водоотпорен црна личност лотос

10 парчиња лотос секси налепници за тетоважа женски водоотпорен црна личност лотос

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Големина] -Современи тетоважи, различни дизајни , Големината е 2,3*4,1 инчи (6*10,5 см) што се користи за раце, раменици, грб, нозе и кој било друг дел од вашето тело [Водоотпорни и трајни] Суровините на привремени тетоважи се во согласност со стандардите, водоотпорни, не-алергични, може да трае многу денови на телото. [Лесен за користење]. Flashyears Flash Tattoo се нанесува брзо и лесно, едноставно со додавање вода на хартијата за поддршка и отстранета од масло за бебиња. [Најнови и шик дизајни]. Долготрајните убави темпо за дама, девојчиња и женски секси може да се користат како кул тетоважи со крпеници. Да ја искажете вашата личност и уникатна со појава на лажни привремени тетоважи на ракави за крпеница. Од сите возрасти да се забележат каде и да сте. [Различни декоративни начини]. Вие не само што можете да закачите тетоважи на вашето тело, туку и да ги залепите на чаши, мобилни телефони, мебел, фрижидери, итн. Како да се користи : 1.skin мора да биде целосно чиста и суво. Ставете го лицето за тетоважа надолу на кожата. Исечете ја тетоважата по избор и извадете го транспарентниот филм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат