.

.

Lxdzxy чадор стои, чадор држач за метални чадор, држач за чадори за трска за трска, со сад за вода и 2 куки, б

Lxdzxy чадор стои, чадор држач за метални чадор, држач за чадори за трска за трска, со сад за вода и 2 куки, б

DEN 1300.80
Залиха
Достапно за нарачка

● Стилски и едноставен, не само удобен за складирање, туку може да се користи и како украси за дома ● Големина : 49x19,5 см, голем капацитет, сепак заштеда на простор, 4 влошки што не се лизгаат за да го заштитите вашиот под од гребнатини. ● Голем капацитет, со 2 куки, можете да висат краток чадор по волја, можете да чувате 4-5 чадори без да се превртувате. ● Отстранлив пластичен сад за одвод за да се заштити секаков вид подот од вода. Погодно за секојдневно чистење. ● Бесплатен држач за чадори за стоење, мотиви на отворено, бело тон експрес елеганција, обезбедувајќи ви и држач за складирање и пријатна естетика. ● Стилски и едноставен, не само удобен за складирање, туку може да се користи и како украси за дома. ● Големина : 49x19,5 см, голем капацитет, сепак заштеда на простор, 4 влошки што не се лизгаат за да го заштитите вашиот под од гребнатини. ● Голем капацитет, со 2 куки, можете да висат краток чадор по волја, можете да чувате 4-5 чадори без да се превртувате. ● Отстранлив пластичен сад за одвод за да се заштити секаков вид подот од вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат