.

.

Новороденче девојче цветно ромпер со долги ракави со долги ракави, скок+цветни чорапи затоплувачи на нозе 2 парчиња летна облека 0-24м

Новороденче девојче цветно ромпер со долги ракави со долги ракави, скок+цветни чорапи затоплувачи на нозе 2 парчиња летна облека

DEN 105.44
Залиха
Достапно за нарачка

Памук Бебе девојче Ромпер чорапи Облека Еластична и затворање на прилепувања. Бебе девојки Ромпер Поставете материјал : Облека за девојчиња Romper Chods, изработена од мешавина од памук, мека и удобна. Тоа не е само одличен подарок за вашите деца, туку и одличен подарок за роденден или празник за децата на вашето семејство и пријатели. бебе девојче краток/долг ракав цветен ромпер со средни чорапи, мали девојки од рамото цветни каросери и затоплувачи на нозете, „Мама Најдобра“, печатете кратки ракави, црни каросерии и ленти со ленти со лента за глава. Бебе девојки Ромперс чорапи 2 парчиња поставени за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебе девојчиња. Облека за новороденчиња девојче 0-3 месеци, подароци за девојче 3-6 месеци, облека за бебиња за девојчиња 6-9 месеци, облека за девојчиња 9-12 месеци. Новородени чорапи Ромпер облека, костум за новороденче што доаѓа дома од болнички облеки, подарок за бебиња за туширање, забава за родови за бебиња, роденденска забава, дневно носење, облекување, плажа, одмор, одмор, итн. Сет за облека од 2 парчиња, девојчиња за новороденчиња со долги ракави, цветни ромци чорапи за одмор. Пакетот вклучува : 1pc цветни каросериски ромпер + 1 парчиња цветни чорапи ( + 1 парчиња лента за глава), како што е прикажано на првата слика на секоја ставка. Бебе девојче Ромпер чорапи Облека Еластична и затворање на прилепувања. Бебе девојки Ромпер Поставете материјал : Облека за девојчиња Romper Chods, изработена од мешавина од памук, мека и удобна. Тоа не е само одличен подарок за вашите деца, туку и одличен подарок за роденден или празник за децата на вашето семејство и пријатели. бебе девојче краток/долг ракав цветен ромпер со средни чорапи, мали девојки од рамото цветни каросери и затоплувачи на нозете, „Мама Најдобра“, печатете кратки ракави, црни каросерии и ленти со ленти со лента за глава. Бебе девојки Ромперс чорапи 2 парчиња поставени за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебе девојчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат