.

.

Edenените на Еденцемерс, кои вежбаат шорцеви, активни спортски шорцеви за јога спортски шорцеви со лагер 2 во 1

Edenените на Еденцемерс, кои вежбаат шорцеви, активни спортски шорцеви за јога спортски шорцеви со лагер 2 во 1

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

86% полиестер, 14% спандекс Повлечете го затворањето. Премиум материјал : 86% полиестер и 14% спандекс, кои се мазни, влага за влага, еластично и истегнување, флексибилно и дише, удобен за носење. Дишење и потење : Лесен и дише материјал за дишење на пот, да ве одржува ладно и удобно цел ден. Вграден дизајн на лагер за компресија : Обезбедете поголема слобода на движење, оставете да се движите слободно и удобно додека трчате, скокате, пресврти и свиткува. Лесни шорцеви за трчање : Совршено за јога, одење, трчање, фитнес во теретана, велосипедизам, џогирање, обука, вежбање, голф, велосипед, релаксирачки или секојдневни женски обични шорцеви. Карактеристики : Еластична лента за половината, две странични џебови, влага за влага, обичен и спортски стил, лабава вклопување, шорцеви за јога-сува јога, одлично за лето. Клики се фокусира на дизајн професионални и удобни спортски шорцеви за жени. Површината на ткаенината подалеку од телото и го забрзува испарувањето. Зачувајте се ладно и удобност во еден дизајн, лабавото фитинг кратко е еластичен внатрешен слој, обезбедува поголема слобода на движење, ви дозволува да се движите слободно и удобно додека трчате, скокате, скокнете, Свит и Бендсофт Широк еластичен лента за половини, со максимална удобност, совршен тренинг шорцеви, што го олеснува вклопувањето на вашето тело Wellsize Chart многу многу важна 25,5 "-26,5", колкови (ин) 34 "-36" Мал - половината (во) - 26,5 "-28", колкови (во) 36 "-38" Медиум половината (IN) - 28 "-30", колкови (IN) 38 "-40" Голем половината (IN) - 30 "-33", колковите (IN) 40 "-43".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат