.

.

Графики и повеќе раси на кучиња од Бостон Териер Преносна големина на патување со џебна чанта од џебни чанти со држач за клучеви со држач за цигари

Графики и повеќе раси на кучиња од Бостон Териер Преносна големина на патување со џебна чанта од џебни чанти со држач за клучеви

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го уредно : вашата потрага по место за да ги изгаснете цигарите е завршено! Оваа корисна мала метална пепелник се вклопува во вашиот џеб или чанта и може да биде погодно прикачена на ременот или клучевите, така што е достапно кога ви е најпотребно Квалитетна конструкција : Нашиот врвен чувар на џебни пепели е направен од хром обложен метал и го карактеризира прикажаниот дизајн на смола. Вклучува преклопен одмор на метал лисја за цигарата. Висина приближно 2,0 "(5,1 см) и 0,7" (1,8 см) во висина. Продадени индивидуално. Лесен за употреба : Притиснете го ослободувањето, а капакот се отвори, а вградениот во држач за цигари што може да се повлече извира во акција. Нежната внатрешна комора е лесна за чистење кога е потребно. - Поголемо време за време на пауза, возачи на професионалности и секој на кој му треба место да ја засили својата пепел. Официјално лиценциран производ на Хауард Робинсон. Графика и повеќе производ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат