.

.

Синриер риболов мами комплет за комплет за справување со слатководни мамки за риболов со летање Влажни муви, пастрмка пастрмка лосос за риболов додатоци за алатки,

Синриер риболов мами комплет за комплет за справување со слатководни мамки за риболов со летање Влажни муви, пастрмка пастрмка лосос за

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Sinrier Demon CC60 Maits Top Water : Мамка за риболов со врвни води, развиена со комбинирање на Minnow и Crankbait Со стилот на пливање на кокетис и вградените звучни мониста, мамката е полесно да се согледа; Исто така, има дизајн на бавно тонење на Minnow, со што мамката е полесна за правење различни модели на пливање. Реално рибино тело : ѓаволски 3Д очи, неверојатен спектар на бои и реален чудак со животно мамка риба за пливање за да привлече риби што може да се користат и во солена вода и во слатка вода. Цврст и издржлив : направен од тврд материјал ABS, издржлив и може да се користи долго време. Секој Crankbait доаѓа со 2 остри куки за високи високи, овозможува побрза пенетрација и карпести цврсти куки на кој било бас што каснува. Метална топка внатре : Со челична топка внатре, лесно контролирајте го Barycenter, фрлете далеку. Високо разноврсна изведба за секој риболов - овој демон CC60 мамки за врвни води се најефикасни кога полека се преземаат, каде можат да ја отстапат илузијата со која патуваат брзо. They can be widely used to catch largemouth and smallmouth bass, trout, yellow perch, walleye, crappie, pike, muskie, sunfish, roach, snook etc. This swimbait is quite suitable for both inshore saltwater it also has Minnow slow sinking design, making Мамката е полесно да се направат различни модели на пливање. Реално рибино тело : ѓаволски 3Д очи, неверојатен спектар на бои и реален чудак со животно мамка риба за пливање за да привлече риби што може да се користат и во солена вода и во слатка вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат