.

.

Филтер за воздух во кабината Philtop, замена за Challenger 2008-2010, Charger 2006-2010, Magnum 2005-2008, Premium ACF051 Кабински филтер со активиран проток на чист воздух, филтрирајте го полен од пра?

Филтер за воздух во кабината Philtop, замена за Challenger 2008-2010, Charger 2006-2010, Magnum 2005-2008, Premium ACF051 Кабински филтер

DEN 175.52
Залиха
Достапно за нарачка

Вкрстена референца : Компатибилен со Челинџер (2008-2010); Полнач (2006-2010); Магнум (2005-2008); 300 (2005-2010); CF10364; CUK3137; Внесете ја годината/направете/моделирајте го вашето возило и проверете го вклопувањето во „Мојата гаража“ Лесен за инсталирање : Процесот на замена, вклучително и упатствата е многу едноставен. Не се потребни алатки, повеќето автомобили можат да се инсталираат за 5 минути, заштедувајќи ги вашите пари и време во споредба со продавницата за поправка. Вкрстена референца : Компатибилен со Челинџер (2008-2010); Полнач (2006-2010); Магнум (2005-2008); 300 (2005-2010); CF10364; CUK3137; Внесете ја годината/направете/моделирајте го вашето возило и проверете го вклопувањето во „Мојата гаража“. Лесен за инсталирање : Процесот на замена, вклучително и упатствата е многу едноставен. Не се потребни алатки, повеќето автомобили можат да се инсталираат за 5 минути, заштедувајќи ги вашите пари и време во споредба со продавницата за поправка. Philtop обезбедува премиум филтри за воздух во кабината за да се спречи загадувачите да не се вдишуваат од возачот и патниците и да се обезбеди свеж воздух на возачкиот пат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат