.

.

Сакам ѓубре ѓубре камиони Гроздобер коска Кина Декоративна плоча со приказ Слатка за табличка Подарок за подароци Дома

Сакам ѓубре ѓубре камиони Гроздобер коска Кина Декоративна плоча со приказ Слатка за табличка Подарок за подароци Дома

DEN 840.00
Залиха
Достапно за нарачка

Коска Кина Направени во САД или увезени. ❀ Нашата декоративна чинија е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❀ Нашите украсни модели на плочи се убаво дизајнирани и уникатни, одличен начин да го покажете вашиот личен стил. ❀ Оваа декоративна чинија е дизајнирана со самолепливо, што може да го направи wallидот да нема трага, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. ❀ Постојат многу начини да се постави декоративната плоча, која може да се постави три-димензионално, поставена на масата со основата, или обесени, сите од нив се многу убави. ❀ Декоративните плочи на коските Кина се погодни за прикажување во простории за студии, канцеларии, влезови и други места. Се препорачува да се избрише чиста со сува крпа. Дали барате омилена декорација на домови? Оваа висококвалитетна декоративна чинија со коски е сигурно дека е хит. Артистички дизајн на печатење, Исклучителна графика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат