.

.

Wallидни знаци за домашна куќа дрвени знаци изреки и цитати Постерска врата знак дрвен wallиден плоча инч 9

Wallидни знаци за домашна куќа дрвени знаци изреки и цитати Постерска врата знак дрвен wallиден плоча инч 9

DEN 158.40
Залиха
Достапно за нарачка

Стандардна големина - Плаката од дрво мери ширина од 24 инчи и должина од 12 инчи Направено во САД - направено од премија и пријателска иверица, нема да чип, кора или да избледи. Лесно за читање - УВ печатење со голема прецизност Обезбедете живописни бои, животна графика и водоотпорен ефект. Подготвени да висат - секоја дрвена плакета со јута јаже, лесен дизајн погоден за висина и виси на отворено. Идеја за подароци - Рустикално дрво знаци убаво прикажуваат во вашиот дом. Дополнително додавање за декор на wallидови. Стандардна големина - Плаката од дрво мери ширина од 24 инчи и должина од 12 инчи. Направено во САД - направено од премија и пријателска иверица, нема да чип, кора или да избледи. Лесно за читање - УВ печатење со голема прецизност Обезбедете живописни бои, животна графика и водоотпорен ефект. Подготвени да висат - секоја дрвена плакета со јута јаже, лесен дизајн погоден за висина и виси на отворено. Идеја за подароци - Рустикално дрво знаци убаво прикажуваат во вашиот дом. Дополнително додавање за декор на wallидови. Добредојдовте во нашата wallидна уметност е дизајнирана не само на простор и го направи уникатен, туку да ги натерате вас и вашите најблиски во подобри карактеристики и квалитетни украси и смешна фраза, совршена за давање дома како инчен wallид со цитати и неверојатна убава за родендени, Божиќ, Велигденски ден, ден на мајката, ден и други специјални за соба за девојчиња, колеџ -соба соба расадник соба дневна соба самовила самовила соба виножито соба и соба за wallидна дневна соба, спална соба, расадник соба, колеџ студент, канцеларија, училиште ви се допаѓа ова Ставка, проверете дали е повеќе задоволен од остатокот од нашата продавница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат