.

.

Марди Грас Флеур де Лис цигара од пепел, пушка, држач за пушење на пепел за декорација на десктоп за домашна канцеларија

Марди Грас Флеур де Лис цигара од пепел, пушка, држач за пушење на пепел за декорација на десктоп за домашна канцеларија

DEN 329.44
Залиха
Достапно за нарачка

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пепелник, исто така прекрасно уметничко дело, совршено за дом, канцеларија, бар, кафе, хотел, ресторан, дом, клуб, автомобил, итн. Елегантната форма ви овозможува да уживате во животот, идеален подарок за себе, татко, сопруг сопруг , момче и сродна душа. Исто така, прави посебен подарок за родендени, годишнини, забави, Божиќ и Денот на вineубените. Пепелката е завиткана во стиропор и се спакува супер безбедно во пакетот. Ако има дефекти, погрешни слики или какви било проблеми откако ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте не за да замените нов производ или да ги решите вашите грижи за вас. {кожен пепелник, кожен пепелник цигара, пепелник, цигари од цигари, пепелници за цигари на отворено, пепел за плевел, пепелник за автомобил, цигари за цигари за отворено, цигари од цигари за внатрешен двор, симпатична пепел за плевел, пепелник за држач за чаши за автомобили, чаша од пепел за чаша, чаша од пепел за чаша, чаша пепелник Автомобил, пепелник за жени со автомобили}, {Надвор од пепелници за цигари за внатрешен двор, надворешни пепелници за цигари за маса за внатрешен двор, пепелници за цигари на отворено, ладни пепелници, кул пепелници за мажи, ладни пепелници за жени, кул пепелници за цигари, ладни пепелници за пепел в.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат