.

.

Организатор на плакарот за гардероба за накит N/A Надвор со украсен раб со целосна големина на огледало домашен мебел

Организатор на плакарот за гардероба за накит N/A Надвор со украсен раб со целосна големина на огледало домашен мебел

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од табла за МДФ, трајна и стабилна Кадифената обвивка го штити вашиот накит од измет и гребнатини. 60 прстени слотови, 16 слотови за кармин, 1 суета огледало, 4 полици за да ви помогне да го одржувате вашиот накит организиран ,. Доаѓа со огледало со целосна големина за да можете да пробате облека или накит. Опремено со прекрасни LED светла за да го направите вашиот накит повеќе заслепувачки. Направено од табла за МДФ, трајна и стабилна. Кадифената обвивка го штити вашиот накит од измет и гребнатини. 60 прстени слотови, 16 слотови за кармин, 1 суета огледало, 4 полици за да ви помогне да го одржувате вашиот накит организиран ,. Доаѓа со огледало со целосна големина за да можете да пробате облека или накит. Опремено со прекрасни LED светла за да го направите вашиот накит повеќе заслепувачки. Направено од табла MDF, издржлива и стабилна обвивка го штити вашиот накит од измет и гребнатини60 прстени, 16 слотови за кармин, 1 суета огледало, 4 полици за да ви помогне да го одржувате вашиот накит организиран, доаѓа со огледало со целосна големина за да можете да пробате на облека или Jewely Ecquipped со прекрасни LED светла за да го направите вашиот накит повеќе заслепувачки позиции на навалување на агол за да го изберете вашиот најпосакуван агол за вашиот Bed Ro Mater : MDF + стакло Мирорнет Тежина : 26lbbatteries : 3 батерии на AAA (не е вклучено) Димензии : 16'''x14.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат