.

.

Truecable CAT6 заштитен кревач, 1000ft, Purple, 23awg цврст голи бакар, 550MHz, POE ++, наведен ETL, целосен штит за фолија, кабел за рефус Етернет

Truecable CAT6 заштитен кревач, 1000ft, Purple, 23awg цврст голи бакар, 550MHz, POE ++, наведен ETL, целосен штит за фолија, кабел за рефус

DEN 4111.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мрежен кабел со високи перформанси Овој кабел за LAN со оценка CAT 6 е 23 AWG со 4 пара (8 C). Целокупниот алуминиум (Al) фолија штит помага во елиминирање на вкрстено разговори и спречува електромагнетно мешање (ЕМИ). Погоден за брзина на 1 и 5 гигабит до 328 стапки и 10 гигабит брзина до 165 метри во зависност од околината за инсталација. Тестирано ширина на опсег до 550 MHz. Поддржува моќност над Етернет : POE/POE+/POE ++ (IEEE 802.3 AF/AT/BT) 4 PPOE до 100 W. Бесплатно пакување. 1000 стапки (305 метри) се спакувани на финиш без заплет, лесно влечење, за да не мора да се грижите за заостанување на следната работа. Цврсти голи бакарни проводници. Чистиот голи бакар произведува посилен сигнал заедно со подобра спроводливост и флексибилност во споредба со алуминиум облечен во бакар (ЦЦА). За употреба во затворен простор. Јакната со виолетова кревач е за употреба помеѓу подовите, во wallидот и не-пленските простори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат