.

.

Jymaoyi 2 пакет кожа држач за очила за сонце за сонце, магнетна кожа очила за очила за очила за автомобил, држач за очила за сонце за сонце за стакло за автомобили (црна??

Jymaoyi 2 пакет кожа држач за очила за сонце за сонце, магнетна кожа очила за очила за очила за автомобил, држач за очила за сонце за сонце

DEN 215.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Висококвалитетен материјал】 : држачот на очилата за сонце за автомобил е изработен од квалитетна кожа, мека кожа го обвиткува целиот клип за очила за да се осигура дека нема да ги оштети вашите визири и очила, едноставни и стилски! 【Магнетски дизајн и операција со една рака】 : држачот на очила за сонце е дизајниран со магнетна адсорпција, силната магнетна сила го прави многу цврста и стабилна, осигурувајќи дека вашите очила не се лесни за паѓање и не влијаат на видот при возење, може да биде оперирана со едната рака. 【Лесно за инсталирање】 : Само треба да го кликнете клипот за очила до стакло, а потоа можете да ги организирате вашите очила за сонце без да се грижите за губење или мешање на очилата. Клипот за очила е безбедно прицврстен на стакло на сонцето на автомобилот и нема да се спушти одеднаш или ќе го спречи вашиот возачки визија. 【Најдобар подарок】 : loversубители на автомобили. Тоа е најдобриот подарок за празници за вашата девојка, сопруга и мајка на пример нивниот роденден, Божиќ или која било друга соодветна пригода. 【Најдобра услуга】 : Нашите производи имаат 180 дена гаранција за квалитет. Ако имате какви било прашања во врска со производите што ги купивте, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. 【Висококвалитетен материјал】 : држачот на очилата за сонце за автомобил е изработен од квалитетна кожа, мека кожа го обвиткува целиот клип за очила за да се осигура дека нема да ги оштети вашите визири и очила, едноставни и стилски!. 【Магнетски дизајн и операција со една рака】 : држачот на очила за сонце е дизајниран со магнетна адсорпција, силната магнетна сила го прави многу цврста и стабилна, осигурувајќи дека вашите очила не се лесни за паѓање и не влијаат на видот при возење, може да биде оперирана со едната рака. 【Лесно за инсталирање】 : Само треба да го кликнете клипот за очила до стакло, а потоа можете да ги организирате вашите очила за сонце без да се грижите за губење или мешање на очилата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат