.

.

Активна џемпери за активни жени RBX, секојдневно руно од руно од средна тежина

Активна џемпери за активни жени RBX, секојдневно руно од руно од средна тежина

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 55% памук, 45% полиестер. Повлечете го затворањето. Преодната ткаенина од грб од грб е лесна и разноврсна. Приложениот аспиратор со прилагодливи влечења обезбедува удобно дополнително покритие кога е пожелно. Голем дел од ракавите помагаат да се задржи сè покриено и на место. Дизајн на пократка должина со опуштено вклопување и испуштени рамења за дишење, удобност и разноврсна абење. Секоја маичка за руно од средна тежина е одлична за секојдневно секојдневно носење, атлетизирање и лов, јога и други вежби, активности на отворено и многу повеќе. 55% памук, 45% полиестер. Повлечете го затворањето. Преодната ткаенина од грб од грб е лесна и разноврсна. Приложениот аспиратор со прилагодливи влечења обезбедува удобно дополнително покритие кога е пожелно. Голем дел од ракавите помагаат да се задржи сè покриено и на место. Дизајн на пократка должина со опуштено вклопување и испуштени рамења за дишење, удобност и разноврсна абење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат