.

.

Фан -отпечаток Обурн Тигерс Худи - Воен орел

Фан -отпечаток Обурн Тигерс Худи - Воен орел

DEN 767.20
Залиха
Достапно за нарачка

50% полиестер Направено во САД. Совршено за секоја пригода : Нашите уникатни дизајни ви помагаат да ја покажете гордоста на светот во максимална удобност и стил! Без разлика дали се затегнувате во голема игра, навивајќи се од трибините или ја претставувате вашата фанбаза на целиот свет, нашата опрема за тигри на Обурн е совршено одговара за вас, за вашите пријатели и семејство, или за кој било друг суперфан што го познавате на кого му треба Совршен роденден, Божиќ или подарок за дипломирање!. Највисок квалитет : Ние користиме облека со врвен квалитет за да ви го дадеме најдобриот изглед и чувство за сите наши производи. Овој супер мек материјал е лесен и дише за да ве одржи кул на денот на играта, додека сè уште ја зачувувате графичката преку кој било циклус на миење на машината. Ние користиме графички отпечатоци со супер висок квалитет, се применуваме директно на облеката, за да дадеме најдобри детали, најживописни бои и најјасна видливост!. Официјално лиценцирана : Целокупната наша облека од тигри на Обурн е 100% автентична и официјално лиценцирана! Ова значи дека секој производ е загарантиран да биде препознаен и одобрено за да можете да се гордеете со тоа што знаете дека носите само оригинална опрема!. Нарачајте денес, без ризик : Нашата мисија е секогаш да ги одржуваме сите наши фанови среќни, така што сите нарачки за fanprint се без ризик! Ако не сте 100% задоволни, контактирајте не и ќе слушнете од нас во рок од 24 часа за да го направите тоа правилно за вас! Погледнете ја табелата со големина за точна големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат