.

.

Зачудувачки животни држач за четкичка за заби, шумски суштества и верверички за печатење на нозе, елени за забивање, жаба зајак, декоративен разноврсен countertop за бањ

Зачудувачки животни држач за четкичка за заби, шумски суштества и верверички за печатење на нозе, елени за забивање, жаба зајак,

DEN 256.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси Големина - 4,5 "висина и 2,7" ширина. Доволно големи за да собере повеќе четки за заби, до 4. Материјал - Бела сјајна керамика. Издржлив и здрав. Доволно тешки за да застане уште кога ќе се наполни. Карактеристики - машина за перење, лесен за чистење. Повеќенаменска декоративна чаша за организатор на countertop. Разновидно - одлично решение за складирање на четка за заби, алатка за шминка, паста за заби, пинцети. Печатено - завиткани високи модели на технологија. Гордо дизајниран, исто така, можете да создадете уредни и рафинирани потрага по кујната, канцеларијата или спалната соба. Складирање на вашите лажици, четки, уништувачи и сите видови сребрени производи со оваа чаша за керамички организатор. Во канцеларијата или занаетчиската соба, организирајте ги пенкалото и моливи, четки за бои или сите видови канцелариски материјали. Исто така, можете да дизајнирате шик и чист изглед за вашата спална соба за да ги задржите сите ваши прибор за шминка, очните капаци и многу други козметика. Можете лесно да најдете печатење што одговара од илјадници обрасци. Создадете едноставен, чист и забавен изглед за да оди добро со кој било концепт или тема.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат