.

.

Бејзбол череп wallидни куки околу пластичните куки издржливи лепило куки за кујна бања 10 пакувања

Бејзбол череп wallидни куки околу пластичните куки издржливи лепило куки за кујна бања 10 пакувања

DEN 263.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пластика Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Лесна инсталација : getе добиете 10 куки и шише лепак, можете лесно да ги инсталирате пластичните куки на која било мазна wallидна површина, да ги закачите потребните предмети. Големина : Должина на куки : 1,1 инчи, ширина : 2 инчи, можете да ги изберете вашите омилени стилови за купување, симпатична декорација на домови. Повод : Стилските кружни куки се многу погодни за употреба дома, канцеларија, хотел, кафуле и така натаму, што го прави вашиот живот поудобен. Совршен подарок : Персонализираната кука за wallидови за дизајн е исто така многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, подарок за изненадување. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Лесна инсталација : getе добиете 10 куки и шише лепак, можете лесно да ги инсталирате пластичните куки на која било мазна wallидна површина, да ги закачите потребните предмети. Големина : Должина на куки : 1,1 инчи, ширина : 2 инчи, можете да ги изберете вашите омилени стилови за купување, симпатична декорација на домови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат