.

.

Детска бебе девојчиња момчиња руно дебело топло качулка на отворено топло пулвер облека врвови момчиња дуксери со патент

Детска бебе девојчиња момчиња руно дебело топло качулка на отворено топло пулвер облека врвови момчиња дуксери со патент

DEN 369.60
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Внимание PLZ : Ако вашето дете е, ние препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Полиестер мешавина 4Т момчиња со худи. Стилскиот и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно 4 T џемпер. Одлично за секојдневно, дневно, забавно или фотошута. Џемпери за момчиња на мали деца. Дизајнот на лабава половината обезбедува многу простор во стомакот, може да одговара на различни форми. Детска бебе девојчиња момчиња руно дебело топло качулка со топла топла облека за топла пулвер, врвови момчиња дуксери со зимски моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Сезона : Зимски расположение : Дневно, Outher Material : Polyester Blend Collar : Hooded Style : Casual Pattern Тип : Tearch Worksleeve Должина : Долга долга ракавица Боја : Боја на ракави : Боја на ракави : Како што покажува сликата што добивате : 1x врвови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат