.

.

ОМВРТЕ Рустикален цвет Дијамантски комплети за сликање за возрасни - Фармхаус 5Д Дијамантски уметнички комплети за возрасни почетник, DIY целосна вежба дијамантски

ОМВРТЕ Рустикален цвет Дијамантски комплети за сликање за возрасни - Фармхаус 5Д Дијамантски уметнички комплети за возрасни почетник,

DEN 779.20
Залиха
Достапно за нарачка

[Модел] : Прекрасно дизајнирани слики со дијамантски уметности со различни стилови, живописни дијаманти ја покриваат целата слика, правејќи ја дијамантската уметност сјај, печатено платно, сам со леплива позадина и заштитен филм [Пакување] : Сликарство со дијамантска уметност и сите потребни додатоци, вклучувајќи платно, лепак, целосна вежба за дијаманти, фиока, пенкало за вежбање, големина на платно 30 x 40 см / 12 x 16 инчи. [Сјај] : Бил за вежбање е полн со виталност и брилијантност. Изгледа сјајно и никогаш не згаснува. Монистата ја покриваат целата слика и ја прават сликарството со дијамантска уметност повеќе сјајна. [DIY забава] : Сликарството со дијаманти е полу-здружено, треба да го завршат своето. Може да развие интерес за занаетчиските уметности, да ја стимулира имагинацијата и креативноста. Можете исто така да го сторите тоа со вашето семејство или пријатели и да се забавувате со нив. [Декорација и подарок] : Сликите со дијаманти се совршени за украси за домови. Како wallидна декорација, можете да ја украсите вашата дневна соба или спална соба, доведувајќи ја вашата дневна соба, спална соба и други области во живот и убавина. Исто така е совршен подарок за родендени и празници. [Модел] : Прекрасно дизајнирани слики со дијамантски уметности со различни стилови, живописни дијаманти ја покриваат целата слика, правејќи ја дијамантската уметност сјај, печатено платно, сам со леплива позадина и заштитен филм. [Пакување] : Сликарство со дијамантска уметност и сите потребни додатоци, вклучувајќи платно, лепак, целосна вежба за дијаманти, фиока, пенкало за вежбање, големина на платно 30 x 40 см / 12 x 16 инчи. [Сјај] : Бил за вежбање е полн со виталност и брилијантност. Изгледа сјајно и никогаш не згаснува. Монистата ја покриваат целата слика и ја прават сликарството со дијамантска уметност повеќе сјајна. [DIY забава] : Сликарството со дијаманти е полу-здружено, треба да го завршат своето. Може да развие интерес за занаетчиските уметности, да ја стимулира имагинацијата и креативноста. Можете исто така да го сторите тоа со вашето семејство или пријатели и да се забавувате со нив. [Декорација и подарок] : Сликите со дијаманти се совршени за украси за домови. Како wallидна декорација, можете да ја украсите вашата дневна соба или спална соба, доведувајќи ја вашата дневна соба, спална соба и други области во живот и убавина. Исто така е совршен подарок за родендени и празници. За сликарството со дијаманти : комплет за сликање со дијаманти е новиот популарен производи за возрасни и деца, е полесен и поубав од вкрстениот бод. Процесот на производство е едноставен што можете да потрошите помалку време за да завршите и да уживате во чувството на боја со комплет за броеви.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат