.

.

Zwik 5ft Premium најлон плетенка USB молња кабел, Apple MFI овластен за полначи за iPhone, iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/SE/XS/XS MAX/XR/X/8 PLUS/7/6 PLUS, iPad Pro Air 2, AirPods и многу повеќе

Zwik 5ft Premium најлон плетенка USB молња кабел, Apple MFI овластен за полначи за iPhone, iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/SE/XS/XS MAX/XR/X/8

DEN 96.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сертифициран кабел за молња на Apple MFI : Каблите на ZWIK се сертифицирани и одобрени од MFI и оригиналниот алуминиумски конектор со 8 пинови со крај на молња за да се обезбеди безбедно полнење за вашиот телефон Вклучете, поврзете и уживајте во брзо полнење на електрична енергија и пренесување на податоци преку лаптоп или Mac Book. Брзо полнење и трансфер на податоци : Zwik i Phone кабел висококвалитетен четири-јадрен бакарен жици поддржува безбедно, супер брзо полнење (2.4 A) на батеријата на вашиот телефон и брз трансфер на податоци (480 Mbps). Брзо полнење (QC) Вашите PD уреди со полнач. Стилски и нашата извонредна услуга за клиенти. Белешка : Полначите/адаптерот не се вклучени во оваа ставка. Сертифициран кабел за молња на Apple MFI : Каблите на ZWIK се сертифицирани и одобрени од MFI и оригиналниот алуминиумски конектор со 8 пинови со крај на молња за да се обезбеди безбедно полнење за вашиот телефон. Вклучете, поврзете и уживајте во брзо полнење на електрична енергија и пренесување на податоци преку лаптоп или Mac Book. Брзо полнење и трансфер на податоци : Zwik i Phone кабел висококвалитетен четири-јадрен бакарен жици поддржува безбедно, супер брзо полнење (2.4 A) на батеријата на вашиот телефон и брз трансфер на податоци (480 Mbps). Брзо полнење (QC) Вашите PD уреди со полнач. Стилски и нашата извонредна услуга за клиенти. Белешка : Полначите/адаптерот не се вклучени во оваа ставка. Екстра-долги кабли овозможуваат да се достигнат подалечни места од 3 FT кабли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат