.

.

Кутија САД BT933003D ЛОГИЧКИ ЛОГИК ЗА ЛОГИЧКИ ЛИГИКИ, 4,9 мил, 1/2 x 60 г.

Кутија САД BT933003D ЛОГИЧКИ ЛОГИК ЗА ЛОГИЧКИ ЛИГИКИ, 4,9 мил, 1/2 x 60 г.

DEN 3582.56
Залиха
Достапно за нарачка

Користете обоена лента за маскирање до пратки за код во боја или за идентификација на залихите Наменето за апликации со средна температура. Отпорен на дамки и растворувачи. Земја на потекло : Соединетите држави. Погодни 3 "Основни ленти за ленти ги чуваат рацете бесплатно. Исклучете ги единечните или повеќекратни ролни ленти на истиот диспензер. Водичите ја одржуваат лентата одделена за лесно вклопување. Засечен дел од сечилото за исечоци чисто. апликации за медицинско кодирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат