.

.

Наклео еднократно пластично wallидно матрица - Арт Деко Балустрадска рамка Порта 2 - Голем образец за позадина сликарство DIY уметнички занаетчиски образец - мебел од т

Наклео еднократно пластично wallидно матрица - Арт Деко Балустрадска рамка Порта 2 - Голем образец за позадина сликарство DIY уметнички занаетчиски

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

хартија и картон платно и панели за сликање. Едноставен начин за украсување : одличен и економичен начин за правење украси. Многу корисни дизајни само чекаат да ви помогнат да го креирате вашиот совршен ентериер. Од стискање со боја до правење софистициран ефект со украсен гипс. Само изберете ја најдобрата техника за да постигнете уникатен краен резултат!. Различни големини за избор од : Секоја шема е достапна во најмалку две големини. Willе ви овозможи да ги прилагодите димензиите на декор на насликаната површина или да измешате различни големини за да постигнете уникатен декоративен ефект. Овој дизајн на матрици е достапен во две големини : 43x64cm, 59x95cm. Уникатен дизајн : Сите обрасци направени исклучиво од нашиот тим за графички дизајн со внимание на сите детали. Ние ги следиме најновите трендови во внатрешната декорација, DIY и ракотворби за да ги направиме нашите дизајни и трендовски и безвременски. Издржлива, флексибилна и лесна за употреба : Нашите производи се изработени од висококвалитетна проucирна - полуспроцетна пластика дизајнирана за повторна употреба - само миење и повторна употреба. Тие се дизајнирани за употреба на кој било материјал, како што се wallид, подот, хартија, картон, дрво, ткаенина, карпа, платно или картон. Одличен начин за украсување на ентериери и други големи површини. Највисок квалитет и дизајн : Ние сме еден од водечките производители на матрици на Европската унија. Нашите производи се целосно дизајнирани и изработени во Европа. Ние го прошируваме и подобруваме нашето искуство од 2010 година. Едноставен начин за украсување : одличен и економичен начин за правење украси. Многу корисни дизајни само чекаат да ви помогнат да го креирате вашиот совршен ентериер. Од стискање со боја до правење софистициран ефект со украсен гипс. Само изберете ја најдобрата техника за да постигнете уникатен краен резултат!. Различни големини за избор од : Секоја шема е достапна во најмалку две големини. Willе ви овозможи да ги прилагодите димензиите на декор на насликаната површина или да измешате различни големини за да постигнете уникатен декоративен ефект. Овој дизајн на матрици е достапен во две големини : 43x64cm, 59x95cm. Уникатен дизајн : Сите обрасци направени исклучиво од нашиот тим за графички дизајн со внимание на сите детали. Ние ги следиме најновите трендови во внатрешната декорација, DIY и ракотворби за да ги направиме нашите дизајни и трендовски и безвременски. Издржлива, флексибилна и лесна за употреба : Нашите производи се изработени од висококвалитетна проucирна - полуспроцетна пластика дизајнирана за повторна употреба - само миење и повторна употреба. Тие се дизајнирани за употреба на кој било материјал, како што се wallид, подот, хартија, картон, дрво, ткаенина, карпа, платно или картон. Одличен начин за украсување на ентериери и други големи површини. Највисок квалитет и дизајн : Ние сме еден од водечките производители на матрици на Европската унија. Нашите производи се целосно дизајнирани и изработени во Европа. Ние го прошируваме и го подобруваме нашето искуство од 2010 година. Ментилите за единечна колекција Nakleo беа создадени за да му дадат на ентериерот уникатен стил и карактер. Внимателно дизајнирани од нашиот тим на графички дизајнери, обрасците можат да се користат како единствен декор или да се создаде уметнички состав. Неколку големини на модели достапни на 16,9 "до 25,2" или 23,2 "до 37,4" листови ќе ви овозможат совршено да го вклопите дизајнот на избраната позадина. Овие матрици се изработени од трајни, лесни за чиста, полутраспарентна пластика, за да можат да се користат постојано. Неверојатно најпопуларниот и наједноставниот метод на стигнување е нанесување боја на шемата со помош на четка или спреј.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат