.

.

Хуан Беренгуер автограмираше бејзбол картичка Newујорк Метс 1991 Виз Бејзбол картичка Mini 33 - Автограмирани бејзбол картички

Хуан Беренгуер автограмираше бејзбол картичка Newујорк Метс 1991 Виз Бејзбол картичка Mini 33 - Автограмирани бејзбол картички

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол картички. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани бејзбол картички. Хуан Беренгуер автограмираше бејзбол картичка Newујорк Метс 1991 Wiz Бејзбол картичка Mini 33. Предметот доаѓа целосно овластена со привлечен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен Меморијабили на Хуан Беренгуер. Меморијалии на Yorkујорк Метс.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат