.

.

Стара слава есенска мечка режим на хибернација Младинска маичка

Стара слава есенска мечка режим на хибернација Младинска маичка

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Официјално лиценцирана стока Музика, стока за спорт и забава. Квалитетни производи. Детален дизајн на графички уметнички дела. Добијте во есенскиот дух со оваа маичка за пад на мечка! Овој стар дизајн на слава е отпечатен на памук и полиестерска младинска маичка и има мечка што спие во шумата, со зборовите, „режим на хибернација“.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат