.

.

Hedmy 2 парчиња Девојки девојки Дигитални печатени спортски облеки тркачи назад и сет за панталони за јога за танцување за танцување за танцување во јога

Hedmy 2 парчиња Девојки девојки Дигитални печатени спортски облеки тркачи назад и сет за панталони за јога за танцување за танцување за

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, спандекс. Спортската облека е изработена од полиестер и материјал Спандекс. Дигитален сет за вежбање со печатење вклучен 1 pcc Racer Top Crop Top + 1 PC Pant. Работник без ракави назад модерен дизајн. Совпаѓање на хеланки со еластична лента за половината. Истегнати и ткаенини што се пријателски на кожата, дише и удобно за носење. Погоден за вежбање вежба, фитнес, танц, гимнастика, балет, салата и сала, итн. Полиестер, спандекс. Спортската облека е изработена од полиестер и материјал Спандекс. Дигитален сет за вежбање со печатење вклучен 1 pcc Racer Top Crop Top + 1 PC Pant. Работник без ракави назад модерен дизајн. Совпаѓање на хеланки со еластична лента за половината. Истегнати и ткаенини што се пријателски на кожата, дише и удобно за носење. Погоден за вежбање за вежбање, фитнес, танц, гимнастика, балет, салата и сала, итн. Препорачана големина - | - Градите | - Топ должина - | половината - | - Должина на дното - 4 | - 4 години | 20,5 ''/52см - | 8.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат