.

.

Yum - Dinger Red Bug 5 инчи

Yum - Dinger Red Bug 5 инчи

DEN 135.68
Залиха
Достапно за нарачка

Доверливи и користени од експерти Работи со сите стандардни опрема. Производи за квалитетни обезбедени. Лесен за употреба за почетници и добрите. За употреба во сите временски услови и услови. Доверливи и користени од експерти. Работи со сите стандардни опрема. Производи за квалитетни обезбедени. Лесен за употреба за почетници и добрите. За употреба во сите временски услови и услови. Започнете со бес на хранење - на Yum ја користиме најновата технологија во координација со широко истражување и постојана контрола на квалитетот за да обезбедиме производство на најефикасните и најсигурни мамки во индустријата. Одликувајќи се со целосна линија на докажани меки пластични мамки, научно развиени привлечни и најсилна и најоддалечената линија на улоги во можност за чадори, Јум продолжува да го вози водечкиот раб на трендовите и тактиките на риболов. Не оставајте да фаќате риба на шанса. Резултатите за сериозни риболовци се јасни. Yumbrella Пари на главата се специјално дизајнирани за употреба со повеќе ладилни лажици како Yumbrella, со големи линиски врски што ја прават врската со Snaps брза и лесна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат