.

.

Диви најважни работи Флипин Прекрасно есенцијално дифузер за масло, сет за подароци од брош, ароматерапија, приврзок од не'рѓосувачки челик, влошки за полнење и чис

Диви најважни работи Флипин Прекрасно есенцијално дифузер за масло, сет за подароци од брош, ароматерапија, приврзок од не'рѓосувачки

DEN 1080.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ароматерапија во движење : Одлично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашиот сет за подароци за есенцијално масло/брош за подароци ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси! Со осум шарени влошки за полнење, ќе се опуштите, де-стрес и ќе најдете внатрешен мир, без оглед на тоа што доаѓа на вашиот пат Нашиот накит и влошки и се исто така компатибилни со сите брендови на есенцијално масло, како што се doterra, Young Living, Eden's Garden и кое било друго есенцијално масло, парфем или колонска вода!. Мода напред и функционална : Стилски и разноврсен и одличен за жени или мажи, ние ги спаруваме нашите диви најважни елементи Флипин Прекрасно есенцијално масло за дифузер на маслото со влошки за повторно полнење во боја и 4 есенцијални масла! Комплетирајте со цврста обвивка за грб и навој, никогаш нема да мора да се грижите за нафта на вашата кожа или облека. Премиум есенцијални масла : Додека другите брендови се одлучуваат за синтетички мириси или „масла од арома“, нашите масла се 100% чисти и терапевтско одделение! Секоја нарачка вклучува лаванда и пеперминт, како и две наши неверојатно смирувачки и уникатни мешавини на синергија, Зен и Внатрешна смиреност. Занаетчиство од светска класа : Направено од хипоалергичен, хируршко одделение 316 L не'рѓосувачки челик, нашиот накит за дифузор е како елегантен колку што е издржлив! Спакувано во фино изработена кутија за подароци, тоа ги прави внимателни сегашни пријатели и семејство сигурно да ги негуваат. Гаранција за задоволство : засновано, собрано и испорачано од САД со 30 -годишно искуство, Месицијални е довербата на купувачите на брендот! Вашето задоволство е нашиот главен приоритет и ние сме горди да го понудиме нашиот накит за есенцијално масло со безусловна гаранција за враќање на парите. Ароматерапија во движење : Одлично за училиште, работа или каде било помеѓу, нашиот сет за подароци за есенцијално масло/брош за подароци ви овозможува да ги дифузирате омилените мириси! Со осум шарени влошки за полнење, ќе се опуштите, де-стрес и ќе најдете внатрешен мир, без оглед на тоа што доаѓа на вашиот пат. Нашиот накит и влошки и се исто така компатибилни со сите брендови на есенцијално масло, како што се doterra, Young Living, Eden's Garden и кое било друго есенцијално масло, парфем или колонска вода!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат