.

.

1 парчиња 2,5 инчи Земјоделски систем за наводнување хидрауличен 220V 24V 12V тревник за прскање оранжерини соленоиден вентил

1 парчиња 2,5 инчи Земјоделски систем за наводнување хидрауличен 220V 24V 12V тревник за прскање оранжерини соленоиден вентил

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вентили / проверка на вентилите Вентили / проверка на вентилите. Вентили / Проверете го Valvesthread : Female (Bsp, G Thread,) Среден : Вода, Тип : Нормално затворен напон : 220 VAC, 110 VAC, 24 VDC, 24 VAC, 12 VDC. Операција : Пилотмперттура : Температури на вода 0-53 Економска температура 80 Апликација : Широко се користи во системот за наводнување на земјоделство и уредување, како голема површина на тревник, стадион, земјоделство, индустриски третман на прашина и вода. Дијаметар : DN65, Големина на портата : 2,5 "Карактеристики : 1, пилот управувана со дијафрагма структура, најлонска засилена.2, двојна филтрација за заштита на електромагнетниот Core3, водоотпорно запечатување Coil4, затворен полека функционира за да се спречи водата за прием : Рајн корекција на нулозирање : NBRTHTHE MOVER IROR CORE : Не'рѓосувачки челик 430fspring : SS304 Shading Coil : Црвен бакар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат