.

.

Miimall компатибилен за Apple Watch 42mm Mate Metal со заштитник на екранот, ултра тенок HD чист шок -изобилен каленски стакло Целосно заштитно покритие на браникот за куќиште за ка

Miimall компатибилен за Apple Watch 42mm Mate Metal со заштитник на екранот, ултра тенок HD чист шок -изобилен каленски стакло Целосно заштитно

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилност : Совршено компатибилен со Apple Watch 42mm Серија 3 Серија 2 Серија 1Бејдис, доаѓа со 1 x Apple Watch 42mm кутија со заштитник на екранот, 1 x влажни/суви марамчиња, налепници за отстранување на прашина од 1 x. (Apple Watch и Watch Band се не се вклучени. 2 Во 1 дизајн : филмот со калено стакло и трајниот случај на тврд метален браник се совршено интегрирани, што е изработено од врвен алуминиумски материјал, нудејќи целосна заштита за вашиот i Watch. Високо чувствителен допир : Темниот стаклен филм е ултра тенок и обезбедува екран со висока дефиниција, што го одржува оригиналното искуство на допир и ја одржува оригиналната осветленост и шарени слики. Анти-крик | докажано со шок : Со силен 9-та стаклена филм и метална рамка, целиот екран на часовници е совршено покриен, кој го штити вашиот часовник од исфрлување, испуштање, гребење и секојдневно абење и солза. Погодност : Дизајн на шуплив бек, ви овозможува да се наплаќате директно, нема потреба да го соблекувате случајот за часовници. Покрај тоа, лесно е да се инсталира опсегот без да се отстрани случајот. Компатибилност : Совршено компатибилен со Apple Watch 42mm Серија 3 Серија 2 Серија 1.Бејдис, доаѓа со 1 x Apple Watch 42mm кутија со заштитник на екранот, 1 x влажни/суви марамчиња, налепници за отстранување на прашина од 1 x. (Apple Watch и Watch Band се не се вклучени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат