.

.

Аурабем Економична замена на проекторот за проектор за Sony VPL-HS3 со домување

Аурабем Економична замена на проекторот за проектор за Sony VPL-HS3 со домување

DEN 857.60
Залиха
Достапно за нарачка

Сосема нова сијалица за замена со висок квалитет, посветла и поостра слика со пластично куќиште, направена за да одговара на вашиот проектор/ ТВ Долготрајна ламба со до 3000 часа во режим на економија и брз превоз. Лесна инсталација со куќиште, го минимизира времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. Компатибилен со следниве модели : VPL-HS2, VPL-HS2 Cineza. Без ризик, Aurabeam Semocial Lamps доаѓа со гаранција за враќање на враќање од 30 дена или гаранција за замена од 90 дена. Сосема нова сијалица за замена со висок квалитет, посветла и поостра слика со пластично куќиште, направена за да одговара на вашиот проектор/ ТВ. Долготрајна ламба со до 3000 часа во режим на економија и брз превоз. Лесна инсталација со куќиште, го минимизира времето за инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. Компатибилен со следниве модели : VPL-HS2, VPL-HS2 Cineza. Без ризик, Aurabeam Semocial Lamps доаѓа со гаранција за враќање на враќање од 30 дена или гаранција за замена од 90 дена. Аурабемските економични ламби се прават со исти спецификации како и вашата оригинална сијалица. Нашите станбени единици се направени од трајни и висококвалитетни пластики загарантирани правилно да се вклопат. Аурабиам економичните ламби имаат просечен очекуван живот од 3. Lifeивотот на ламбата е под влијание на температурата, надморската височина, воздушниот притисок, влажноста и физичкото влијание.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат