.

.

Toptieенски женски под шал капа за коски за коски хиџаб исламска глава покрива муслиманска капа

Toptieенски женски под шал капа за коски за коски хиџаб исламска глава покрива муслиманска капа

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Модален памук Еластично затворање. Само миење на рацете. Класичен дизајн. Еластично затворање. Само миење на рацете. Класичен дизајн. Модален памук и материјал за дишење со мала тежина. Мека и удобна, абсорбента на пот, мазна површина, анти-чувствителна лесна лесна и еластична ткаенина. Стисна и удобна лесна тежина од ткаенината што може да ве одржи во текот на целата. Се протегаат за да одговараат на повеќето големини на главата. Може да се носи над или зад увото. Одговарајте на вашата секојдневна гардероба или да ја облечете во елегантна специјална пригода.Материјал : Модален памук без големина : 18.625"/46cm*22cm, истегнете еластична, прилагодливаПатерска : цврста пакет : поли торба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат