.

.

Wll-DP летачки змеј на карпеста геометриска хартија трофеј DIY хартија модел Рачно изработена хартија скулптура 3Д оригами загатка креативна wallидна декорација

Wll-DP летачки змеј на карпеста геометриска хартија трофеј DIY хартија модел Рачно изработена хартија скулптура 3Д оригами

DEN 643.36
Залиха
Достапно за нарачка

♡ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантната и високо дизајнирана хартиена мувла може да се користи како идеална декорација. Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што вашиот простор зрачи со уникатен прилагоден шарм. ♡ Разновидност : Производството на рачно изработени калапи за хартија е многу интересен процес и бавно уживање во животот. Може да ги натера луѓето да се ослободат од неволјите во животот, да се вратат во мир и да се потопат во забава на украсување на просторијата. Исто така, може да биде пријатна активност родител-дете, можете да создадете изненадувања со вашите деца. Откако ќе го направите, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, студијата, канцеларијата или другите места каде што ви требаат. ♡ Интимен подарок : Како уникатен подарок, исклучителниот мувла за хартија е вашиот најдобар избор во однос на дизајнот на производот, занаетчиството и цената. Може да им обезбеди на вашето семејство, деца, lубовници или пријатели со висококвалитетно совршено искуство. ♡ Трајно : Калапот за хартија е изработена од трајни избрани материјали, така што лесно можете да го направите и користите. Хартија калапи се погодни за многу прилики, како што се забави, претстави, фото снимање, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат