.

.

WGPHD здравство и домаќинство 1PCS300-700G голема големина природен цитрински кварц Геоде Друзи Топаз Кристал Кластер за лекување на примероци Дома за декорација DIY занае?

WGPHD здравство и домаќинство 1PCS300-700G голема големина природен цитрински кварц Геоде Друзи Топаз Кристал Кластер за лекување

DEN 1371.20
Залиха
Достапно за нарачка

Кристалите се многу ценети од минерални колектори и исцелители на кристали Кристалите се убави, но ретки и скапи. Донесете го вашиот кварц дома со оваа јасна кварцен кристална топка. Оваа кварцен сфера комбинира одлична целокупна јасност со привлечна внатрешна текстура. Фаќа светлина и прави атрактивни парчиња за третман или приказ. Кварц е еден од најважните лековити кристали. Се смета дека има моќни својства за чистење и заздравување. Може да се фокусира и директна енергија таму каде што е потребно. Кварцните кристални топки традиционално се користат за истражување и медитација. Се гордееме со квалитетот на нашите скапоцени камења и оваа кристална топка не е исклучок. Ова е извонредна работа ,. Кристалите се многу ценети од минерални колектори и исцелители на кристали. Кристалите се убави, но ретки и скапи. Донесете го вашиот кварц дома со оваа јасна кварцен кристална топка. Оваа кварцен сфера комбинира одлична целокупна јасност со привлечна внатрешна текстура. Фаќа светлина и прави атрактивни парчиња за третман или приказ. Кварц е еден од најважните лековити кристали. Се смета дека има моќни својства за чистење и заздравување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат