.

.

Redcat Racing Right C Hubs возило

Redcat Racing Right C Hubs возило

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ц центри нели Официјални делови за замена на Redcat Racing. Redcat Racing Dest # : BS819-039. Белешка : Прочитајте го упатството за корисникот пред употреба. Redcat Racing C. Делови се компатибилни со лизгање на земјиштето XTE. Достапни, издржливи, делови за замена на квалитетот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат