.

.

UnclusportInfof Риболов Хавајски прилепувања Swivels Sea Fish Bass Bass Rhobal Shakle Carp Carp Parch Pack од 100 парчиња

UnclusportInfof Риболов Хавајски прилепувања Swivels Sea Fish Bass Bass Rhobal Shakle Carp Carp Parch Pack од 100 парчиња

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Количина : 100 парчиња риболов хавајски прилепувања Директно мелница, подобар и стабилен квалитет. Едноставен дизајн за лесно работење, погоден за сите потреби за риболов. 100% не'рѓосувачки челик, сребрена боја. Големина : 1# до 6#.Swivel To Maphe, Super Tention.Ие се применува за многу различни видови риболов, тоа е вашиот добар помошник.It is particularly important to use for lure fishing, applicable to soft bait, hard bait, lead head hook, spinners, ect.,connector can be connected conveniently and fast,pole,sea rods,rock fishing group,rock fishing line, Намалете го риболов и др., како што се експлозивна кука, куки за жици, мами и мијалник, и така натаму. Летечкиот риболов, пол -линија, поврзување на чудовиштето, скоро целиот риболов ќе го користи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат