.

.

Намалување на бучавата за проклето безбедносно уво мафици, 32dB слух за заштита на слухот уши од бранители на уво со прилагодлива лента за глава за снимање на косење ?

Намалување на бучавата за проклето безбедносно уво мафици, 32dB слух за заштита на слухот уши од бранители на уво со прилагодлива

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пластика ✅ Слушалките за откажување на бучавата за прокуси се идеални за да се блокираат звуците предизвикани од пукањето, аеродромите, ловот, спортските настани, да се проучуваат, да ✅ Компактен дизајн на преклопување за ефикасно складирање и удобна преносливост, добро се вклопува во опсег торба или ранец. ✅ Дизајн со прилагодлива метална реквизит и 360 ротаторна чаша за уво одговара на повеќето големини на главата и форми од деца до возрасни. ✅ Конструирана со цврста плоча од апс и задебелена пена за намалување на бучавата за да се блокира бучавата во голема мерка. ✅ Стилските и удобни заштитници на слухот се идеални подароци за вашето семејство и пријатели. ✅ Слушалките за откажување на бучавата за прокуси се идеални за да се блокираат звуците предизвикани од пукањето, аеродромите, ловот, спортските настани, да се проучуваат, да ✅ Компактен дизајн на преклопување за ефикасно складирање и удобна преносливост, добро се вклопува во опсег торба или ранец.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат