.

.

Cyanstyle женски тренинг култури врвови лабава мускуларна резервоар отворена назад кошули без ракави без вратот

Cyanstyle женски тренинг култури врвови лабава мускуларна резервоар отворена назад кошули без ракави без вратот

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

47%памук+47%рајон+6%спандекс Повлечете го затворањето. Машина за миење. Нема да се држи до телото по потењето, нема да избледи. ♪ 【Функција】 Лабавото вклопување и големите потпетици обезбедуваат доволно простор за движење, отворениот грб го прави процесот на вежбање поладен, а високиот дизајн на вратот и долгата култура не се грижат за изложените. ♪ 【Натпревар】 Заколените должини на резервоарите се совршени со вашите омилени панталони, хеланки, спортски градник и шорцеви итн., Ви даваат стилски и спортски изглед. Може да бидете сигурни дека ќе се чувствувате пријатно во текот на тренингот и во текот на денот. ♪ 【Повод】 Отворен тренингот на земјоделските култури е одлично за трчање, јога, тенис, теретана, танц, пешачење или секојдневно дома. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси, обични дизајни кои се класични, но никогаш не здодевни. ♪ 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред да поставите нарачка, ние секогаш го следиме задоволството на клиентите, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. 47%памук+47%рајон+6%спандекс. Повлечете го затворањето. Машина за миење. Нема да се држи до телото по потењето, нема да избледи. ♪ 【Функција】 Лабавото вклопување и големите потпетици обезбедуваат доволно простор за движење, отворениот грб го прави процесот на вежбање поладен, а високиот дизајн на вратот и долгата култура не се грижат за изложените.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат