.

.

NRP 12CUP Златен тон Замена на трајниот филтер за кафе за Ninja Cafe Bar CF Series | Челична мрежа, големина на OEM совршено вклопување

NRP 12CUP Златен тон Замена на трајниот филтер за кафе за Ninja Cafe Bar CF Series | Челична мрежа, големина на OEM совршено вклопување

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Најдобар замена за постојан филтер за кафе за кафе -бар „CF серија“ 304 Не'рѓосувачки челик решетка + БПА бесплатна пластична рамка. Нема повеќе филтер за хартија. Природно кафе се фаворизира во вашата чаша. Еко-пријателска серија CF09 X. Овој песок и еднократно злато-тон (не'рѓосувачки челик) Конусен облик на кафе со форма на кафе со живот 100% гаранција, се вклопува во делумната серија на кафе-лента Ninja. Со овој постојан филтер никогаш повеќе не треба да купувате филтри за хартија. Бидејќи е изработен од не'рѓосувачки челик, нема токсични хемикалии кои се вклучени во процесот на подготовка. Филтерот со златен тон може да се користи стотици пати. Haveе имате чисти вкусни чаши кафе секој пат. Овој филтер овозможува повеќе масла и вкус да се пренесат на вашиот карафе! Чистењето на овој филтер е едноставно : за оптимални перформанси, препорачуваме да го исчистите филтерот по секоја пијалак. За да ги исчистите сите ситни дупки во филтерот, дајте му исплакнете наопаку под тапа со употреба на ладна вода! Ова не е нинџа OEM производ и не е опфатено под никаква гаранција на производителот на нинџа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат