.

.

Адидас женски најважни лого со целосна зип-зип

Адидас женски најважни лого со целосна зип-зип

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на патент. Frentsенски целосен зип француски Тери Худи со спортски стил. Редовно вклопување за лесно секојдневно носење. Целосен поштенски патент со аспиратор за прилагодување на компанијата за прилагодено покритие. Џебови од кенгур за да ги загреете рацете. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичен отпад. Земете го вашиот стил со вас каде и да одите со оваа женска худи. Аспиратор за целосна зип и аспиратор што може да се прилагоди на компанијата што ви требаат. Логото на Адидас на ракавот го комплетира изгледот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат